Statybų verslui | FinWise - Buhalterinės apskaitos paslaugos
FINWISE

Statybų verslui

PRIVALUMAI

„Finwise“ buhalterinės paslaugos – tvirtas pamatas Jūsų statybų verslui.

Profesionali, patikima buhalterinių paslaugų pagalba, Jūsų statybų verslo mokesčių galvosūkiams spręsti.

Laiko patikrinta patirtis statybos srityje mums suteikia galimybę Jums:

Jūsų įmonės veikla ir rezultatas svarbus ne tik Jums, bet ir MUMS. Apgalvoti, į rinką orientuoti ir vertingi mokesčių patarimai bei sprendimai. Mūsų pastangos – veiksmingiems ir sklandiems statybų verslo mokesčių procesams užtikrinti.

„Finwise“ Jums neleis praleisti gerų finansinių progų.
Statybų verslo buhalterija nuo A iki Ž, tik nuo 150 €/mėn.

KODĖL MES?

„Finwise“ Jūsų buhalterija rūpinasi
tikri savo srities profesionalai.

Išsamios konsultacijos ir patikimi, ilgametę patirtį turintys partneriai, visuomet pasiruošę padėti spręsti jūsų statybų verslo dilemas ir įsigilinti į Jūsų individualią situaciją. Nuo juridinių ar migracijos klausimų, iki darbų saugos konsultacijų. Padėsime atrasti teisingą mokesčių kelią.

Pasirūpinsime jūsų statybų įmonės apskaita:

Svarstote keisti apskaitos paslaugų teikėją? O gal dar tik kuriate verslą? Užpildykite formą ir greitai gaukite pasiūlymą bei nemokamą konsultaciją.

KODĖL MES?

Klientų atsiliepimai

 • Direktorius Egidijus Liupšys
  Dėkojame už jūsų supratimą ir dėmesį mūsų verslui. Bendradarbiavimas su jūsų kompanija buvo malonus ir naudingas mums. Ypač vertiname jūsų profesionalų darbą dokumentų tvarkymo ir paruošimo srityje. Dėl jūsų dalyvavimo mes galėjome rasti optimalius sprendimus sudėtingose situacijose, kurie labai padidino mūsų efektyvumą. Mes laikome jūsų darbą puikiu ir esame pasirengę rekomenduoti jūsų kompaniją visiems, kurie ieško patikimo partnerio finansinėje srityje. Ypač norėčiau paminėti Mariją - ji visada pasiekiama ir pasiruošusi padėti bet kurioje situacijoje.
  Direktorius Egidijus Liupšys
  UAB „Amibora“
 • Direktorius Aleh Mikalayenia
  UAB „Gisbalt“ nuo 2021 metų bendradarbiauja su UAB „FinWise LT“ apskaitos ir mokesčių srityje. UAB „FinWise LT“ operatyviai išsprendžia visus su apskaita ir mokesčiais susijusius klausimus. Individualus požiūris, dėmesys klientui, aptarnavimo kokybė – tai pagrindiniai šios įmonės rodikliai. Įmonės darbuotojai – savo srities profesionalai, deda visas pastangas, kad išspręstų jiems pavestas užduotis ir visada atviri dialogui. Rekomenduojame UAB „FinWise LT“ kaip puikią buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančią įmonę.
  Direktorius Aleh Mikalayenia
  UAB „Gisbalt“
 • Direktorius Andrius Liudvinavičius
  Profesionalios buhalterijos paslaugos yra ypatingai svarbios augančiam naujam verslui, tad džiaugiamės būdami FinWise klientais. Visuomet galime pasikonsultuoti iškilusiais klausimais bei sulaukti vertingų patarimų.
  Direktorius Andrius Liudvinavičius
  UAB „Bauema“
 • Direktorius Serhii Shlemko
  Mūsų įmonė bendradarbiauja su UAB FinWise LT nuo pat registracijos pradžios. Bendradarbiaujant su UAB „FinWise LT“ buvo išspręstos visos iškilusios problemos, susijusios su mūsų įmonės buhalterija. Profesionalūs darbuotojų ir įmonės vadovų patarimai visada yra aukščiausio lygio.
  Direktorius Serhii Shlemko
  UAB “Avalonas plius”
PAKLAUSIMO FORMA

Gauti individualų pasiūlymą ir nemokamą konsultaciją

  Išmintingi ir profesionalūs finansiniai sprendimai Jums – pasikalbėkime!
  Nemokama konsultacija